Aktuale

Pasojat e luftës së fundit: Me vite kishin jetuar me tri bomba “nën këmbët e tyre”! (Foto)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur tek një familje nga qyteti Mostar i Bosnjë e Hercegovinës.

Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për një familja e cila kishte vendosur që të bënte renovimin e banjës së tyre.

Dhe gjatë punimeve, derisa po bëhej largimi i pjesëve të vjetra, në të ishin gjetur tri bomba të bëra vetë, nën vaskën e banjës.

Pas kësaj, thuhet se janë lajmëruar autoritetet e sigurisë, të cilat kanë bërë largimin e tri mjeteve të pashpërthyera. /Telegrafi/

?????????????