ShowBiz

Patë gjithçka nga dasma mbretërore, por jo edhe kushëririn e Princit Harry

Dasma e tyre të shtunën bëri bujë të madhe në shtypin mediatik.

Kjo ngase, Princi Harry dhe Meghan Markle i dhanë fund beqarisë duke e kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi net.

Në këtë dasmë madhështore morën pjesë mbi 600 të ftuar, e pas detajeve të ceremonisë më pas u komentuan edhe shumë nga të ftuarit të cilët ishin të pranishëm.

Ndër ta, që u përfol më së shumti ishte edhe kushëriri i princit i cili rrëmbeu vëmendjen e publikut dhe medieve që nga atje.

Louis Spencer është djali 24 vjeçar i vëllait të princeshë Dianës, Charles Spencer i cili shkoi në dasmë me mamanë, Victoria Aitken dhe dy motrat e tij Eliza Spencer dhe Lady Kitty Spencer.

Duhet theksuar se ai në të ardhmen martohet me një konteshë, ndërkaq sa i përket rrjeteve sociale është paksa më i rezervuar. /Lajmi.net/