ShowBiz

I patë të gjithë, por jo edhe fëmijët e Xhbanes së ‘O sa mirë’

Të gjithë e njohin si ‘Xhbanja’ nga seriali ‘O sa mirë’.

Bëhet fjalë për aktoren e njohur Arjola Demiri, transmeton Gazeta Express.

Aktorja e cila njihet për rolin e saj të një burrneshe, në realitet është shumë e bukur dhe një nënë shumë e përkushtuar.

Ajo së fundmi në profilin e saj në Instastory ka publikuar footgrafi shumë të ëmbël, ku shihen fëmijët e saj të përqafuar me njëri-tjetrin.

Për më shumë shikoni fotografitë më poshtë./Gazeta Express/

the authorE B