ShowBiz

Për çka po e pret Era të premten

Era Istrefi ka bërë një status sonte që ka bërë fansat e saj të presin me ethe

“Waiting for the Friday like”, ka shkruar Era derisa është e veshur në mënyrë shumë seksi.

Për më tepër kureshtja është rritur pasi që Era ka pozuar nga studiot e produksionit të njohur, pjesë e të cilit është ajo, Ultras Record, shkruan GazetaExpress.

Era para disa dite kishte paralajmëruar se do të sjell një super këngë që do ta lansojë gjatë muajve të vjeshtës.

Është thënë se kënga e re e Erës do të jetë më ritmike dhe dallon shumë prej këngës së saj të mëparshme që këngëtarja e kishte lansuar para disa muajve, Redroom, që anonte më shumë nga baladat. /GazetaExpress/

the authorE B