Sport

Për këta dy sulmues nuk po e zë gjumi Zidanen

Gazeta spanjolle “Marca” raporton se klubi i Real Madridit është shumë i interesuar që të bëjë ‘shopping’ në afatin kalimtar të janarit, përcjellë arbresh.info.

‘Los Blancos’ tashmë kanë piketuar futbollistët që i duan në janar.

Sulmuesi Alexis Sanchez i Arsenalit dhe ylli i Leipzigut, Timo Werner, po kërkohet nga trajneri Zinedine Zidane.

Mbetet të shihet se si do të shkojnë negociatat për këta futbollistë. /arbresh.info/