ShowBiz

Për përvjetorin e martesës Tolgahan i shpreh në shqip dashurinë Almedës

Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman sot festojnë tri vite martesë.

Aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman i cili është bërë i famshëm për publikun shqiptar me rolin e tij ‘Çinar’ sot feston përvjetorin e martesës me Almeda Abazin, shkruan lajmi.net.

Çifti i cili muaj më parë fituan epitetin prindër me lindjen e djalit Efehan, kanë darkuar mbrëmë së bashku në një nga restorantet luksoze në Turqi.

Veç kësaj, aktori ka publikuar edhe një foto me shqiptaren nga dasma e tyre, ku kishte shprehur në shqip dashurinë ndaj saj duke thënë ‘Të dua shumë’.

the authorGazetaKNN