Aktuale

Përplasje mes deputetes Haxhiu e ish-zyrtarit të VV-së në Facebook

Zyrtari për Komunikim në Komunën e Prishtinës, Adonis Tahiri ka bërë një debat interesant me deputeten e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu.

Tahiri ka shkruar në profilin e tij në Facebook një status për komentet dhe pëlqimet në rrjete sociale, për çka i reagoi deputetja Haxhiu.Ai i është përgjigjur Haxhiut me një koment interesant, duke e pyetur a po ia kujdestaron tani Facebook-un apo çka.

Më poshtë gjeni komentet e dyshes.

the authorE B