Aktuale

Persona të panjohur vodhën afër 5 mijë euro në një shtëpi në Ferizaj

Mrëmë rreth orës 22:10, në Ferizaj, disa persona te panjohur kanë vjedhur një sasi të konsideruar të parave.

 “Rreth 47000 euro dhe 280 franga zvicerane janëq vjedhur në shtëpinë e viktimës. Në vendin e ngjarjes janë dalur të gjitha njësitet relevante policore për të kryer hetime lidhur me rastin”, bëhet e ditur në raportin e policisë./Gazeta Express