Lifestyle

Pesë ndryshimet e mëdha të Gigi Hadid, ja pse duhet t’i kesh ngjyrat e saj

Eci në tapetin e kuq me një veshje shumë interesante që u ra në sy të gjithëve, por tërheqja më e madhe e Gigi Hadid ishte skena.

Për asnjë moment, supermodelja nuk u bë e mërzitshme gjatë spektaklit Much Music Awards në Toronto një natë më parë. Të gjithë fansat i kishin sytë tek ajo, sidomos pas ҫdo veshjeje nga 5 modele të ndryshme.

Me diҫka të kuqe, të bardhë apo bojëqielli, Gigi tregoi edhe një herë se kur del në skenë, ajo është mbretëresha e bukurisë.

1

Para se të fillonte eventi, supermodelja u shfaq në tapetin e kuq me një kostum mjaft elegant të kuq dhe vlerësimet e mediave, pasi dolën fotot e saj, ishte thjeshtë ‘cool’. Me flokë të mbledhur dhe tualet të pastër, Gigi nuk e pati aspak të vështirë për të tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

2

Kur është fjala për të bardhën, Gigi e ka ngjyrën e vet. Me një pelerinë të gjatë e të qëndisur, pantallona të ngushta po të bardha, modelja shfaqet me klas duke treguar se është mbretëreshë e skenës.

3

Me bojëqiellin e lehtë dhe pelerinën me shpatulla të zbuluara, Gigi tregon se është një prej modeleve që duhet ndjekur në ҫdo stil.

4

Edhe kur zgjedh një bady të zi me ҫizme të gjata, duket shumë seksi dhe me pamje rock.

5

Me fustan metal dhe taka, një look që nuk mund të duket askund më interesant se te Gigi.

the authorSamir Dalipi