Aktuale

Plaçkitet një dyqan në Shtime

Policia raporton se një person nga Shtimja ka njoftuar se përderisa ishte duke punuar në market, një person i panjohur i ka grabitur para dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Personi raportohet të ketë qenë me armë të ftohtë – thikë.

Nuk raportohet për të lënduar.

the authorBurbuqe Metolli