Sport

Pochettino: “Ëndërroj Real Madridin”

Të ulet në stolin e Argjentinës dhe Madridit, është ëndrra e Pochettinos.

Ai është i papunë që kur u shkarkua nga Tottenham.

“Do të ishte një ëndërr të stërvis Real Madridin një ditë, e njëjta ambicie është edhe për Argjentinën”, u shpreh Pochettino për COPE.

“Real Madridi është ekipi më i mirë në botë dhe histori të shkëlqyer”. /Gazeta Express/

the authorGazetaKNN