Aktuale

Policia jep detaje për aksidentin e djeshëm në Prizren

Një femër derisa ishte duke drejtuar automjetin e saj, dyshohet se ka humbur kontrollin dhe ka dal jashtë rruge.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Piranë ndërsa si pasojë lëndime vdekjeprurëse ka marre një i mitur vdekjen e të cilit e ka konstatuar ekipi mjekësor, ndërsa ngasësja dhe katër pasagjerë tjerë kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar trajtim mjekësor. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë u është dorëzuar familjarëve dhe rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt./KosovaPress/