Aktuale

Policia shqipton 541 tiketa për mos respektim të masave

Policia e Kosovës edhe gjatë ditës së djeshme ka vazhduar me ndëshkimin e të gjithë atyre që nuk respektuan masat antiCOVID-19.

Sipas raportit 24 orësh thuhet se policia ka shqiptuar 541 tiketa në bazë të ligjit COVID-19.

Kujtojmë se dje në vendin tonë janë shënuar 555 raste të reja me coronavirus dhe 14 vdekje.