ShowBiz

Poni më në fund prezanton burrin (Foto)

Ndonëse ka vite që kalon krah tij, këngëtarja shqiptare Poni kishte arritur bukur gjatë të mbaj të fshehur bashkëshortin e saj nga mediat.

Megjithatë, kësaj radhe diçka e tillë siç duket përfundoi, pasi në një fotografi të publikuar në një nga rrjetet sociale, ajo ka shfaqur imazhin e të shoqit, përcjellë Klan Kosova.

Bashkëshorti i saj edhe pse nuk vërehet aq shumë në fotografinë e ndarë me adhuruesit, shihet teksa kanë kaluar së bashku një ditë të mrekullueshme në natyrë.

Çifti i martuar gëzojnë dhe një djalë.