ShowBiz

‘Prej asaj dite’ kënga më e re nga Dorandd (VIDEO)

Këngëtari Dorandd Sinani ka lansuar këngën e re.

Pas suksesit që kishte ‘Me Dosta’ të publikuar në muajin e kaluar, ai tashmë ka hedhur edhe këngën e re të titulluar ‘Prej asaj dite’.

Ky projekt muzikor është inicizuar në studion e tij ‘D&D’ me tekst të vet këngëtarit dhe Lenon dhe me muzikë nga Driton Kamenica.

‘Prej asaj dite’ është finalizuar edhe me klip që u xhirua në Kosovë nga Dardan Sinani.