Aktuale

Prekazi nderohet nga qytetarët në ditëlindjen e Pavarësisë

Kur përmendet fjala liri dhe pavarësi të gjithëve mendja ju shkon tek Prekazi dhe familja e Jasharajve.

Për të nderuar të rënët, shumë qytetarë kanë bërë homazhe tek varrezat e kompleksit të Jasharajve, për nder të dhjetëvjetorit të Pavarësisë, njofton Klan Kosova.