Kuriozitete

Prekëse: Qeni tenton ta zgjojë shokun e tij të ngordhur, pasi e shkeli vetura

Ky është momenti prekës kur një qen i pikëlluar tenton ta zgjojë shokun e tij të ngordhur, pasi ishte goditur nga një veturë.

Qeni qëndron pranë shokut të tij të ngordhur për një orë, duke tentuar që ta zgjojë atë.

Ai e prekë atë dhe madje ia lëpinë edhe trupin, në tentim për ta zgjuar atë, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni momentin prekës: