ShowBiz

Premierë: Elinel publikon “Sheikh” (Video)

Reperi i njohur Elinel sapo ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Sheikh (Haram Money)”.

Kënga trajton temën e njerëzve të këqinj, që bëjnë gjithçka për para.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga vetë Elinel, gjersa kënga është publikuar në youtube në versionin audio.