Aktuale

Presidenti ngushëllon LDK-në për vdekjen e deputetit Kikaj

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka shkruar në Facebook pas vdekjes së deputetit të LDK-së Agim Kikaj mbrëmë pas mesnate.

Ky është postimi i plotë i tij:

U shpreh ngushëllime familjes, miqve dhe kolegëve në Lidhjen Demokratike të Kosovës për vdekjen e ish deputetit, Agim Kikaj. HTH