ShowBiz

Princeshë Elia nis pushimet…me një fotografe të veçantë pranë! (Foto)

Princeshë Elia Zaharia Zogu ka nisur pushimet dhe një fakt të tillë e ka treguar përmes fotos më të fundit që ka publikuar në rrjete sociale.

Elia shfaqet me rroba banjo më në formë se kurrë, ndërkohë që foton ka preferuar ta lërë në ngjyra bardh e zi. Gjithashtu Elia ka zbuluar se foto është realizuar nga nëna e saj aktorja e mirënjohur Yllka Mujo./Gazeta Express/

the authorE B