ShowBiz

Prindërit e Ritës ‘sfidojnë’ të nxehtin, relaksohen në pishinën luksoze

Prindërit e Rita Orës janë shfaqur duke u argëtuar krah njëri-tjetrit.

Derisa temperatura janë të larta, shumica e njerëzve kanë zgjedhur vende të ndryshme bregdetare për të pushuar, shkruan lajmi.net.

E prindërit e Rita Orës kanë vendosur që ta ‘sfidojnë’ të nxehtin në një pishinë luksoze në Amerikë.

Ishte Vera ajo e cila me ndjekësit e ka ndarë një foto në llogarinë e saj në Instagram, imazh në të cilin dukej e lumtur dhe në top formë./Lajmi.net/

the authorBurbuqe Metolli