Aktuale

Prishtinasi i dehur, rreh gruan dhe vajzën

Në Prishtinë është arrestuar i dyshuari mashkull pasi i kishte sulmuar fizikisht vajzën dhe gruan e tij.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një person të dyshuar, pasi i njëjti kishte shkaktuar dhunë fizike ndaj gruas dhe vajzës së tij, derisa ishte në gjendje të dehur.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje./GazetaExpress

the authorE B