Aktuale

Prishtinë: Me thikë kanos babain dhe familjarë të tjerë

Raste të dhunës në familje nuk janë të pakta. Pothuajse cdo ditë raportohet nga policia për dhunë në familje.

Në Prishtinë është arrestuar një person pasi ka kanosur me thikë babanë e tij dhe anëtarët e tjerë të familjes.

Me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./Indeksonline/

the authorE B