ShowBiz

Profesoresha e “O sa mirë” ekzaltohet me paraqitjen e Elvanës (Foto)

Projekti ndërkombëtar i Elvanës po pritet mirë nga publiku.

Gjatë ditës së djeshme këngëtarja Elvana Gjata publikoi këngën “Forever Is Over”, këngë kjo me të cilën po synon tregun ndërkombëtar.

Kjo këngë u prit mjaft mirë nga adhuruesit dhe kolegët e saj të cilët i dhanë komente të shumta pozitive, shkruan rtv21.tv .

Në mesin e tyre që komentoi është edhe Olta Daku aktorja e mirënjohur dhe shumë e dashur për publikun.

Ajo madje e quan Elvanën yll, “o yll e ke qa”, është komenti që aktorja i ka dhënë Elvanës.

the authorE B