Sport

PSG – Bayern Munich, formacionet

PSG dhe Bayern Munich do të përballen sonte, nga ora 20:45, në kuadër të xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve

E përditshmja sportive katallane, Sport, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

Paris Saint Germain në këtë takim do të luaj me Edison Cavanin dhe Neymarin, të cilët kishin një konflikte mes vete në ndeshjen ndaj Lyonit, për një penallti.

Kurse, Bayern Munich do të zbres në fushën e Parc des Princes me formacion të kompletuat. /Express/