ShowBiz

Publikohen skena të nxehta të babait të Angelina Jolie, e turpshme çka bën ai me tri femra

Babai 78-vjeçar i aktores së famshme, Anglenia Jolie është rikthyer përsëri në qendër të vëmendjes, kjo për faktin se ai luan një rol të pazakontë në dramën Showtime

Aktori i cili luan Mickey Donovan në dramë, është parë i rrethuar me femra seksi në film, derisa vetë aktori luan rolin e një lideri të drogës.

Ai cilësohet si bandit tërheqës, derisa femra përfundojnë duke zhveshur për t’i pëlqyer atij dhe janë parë duke i dhënë substanca për të ndihmuar qëndrueshmërinë e tij.

Dhe Jon, i cili është më i njohur për filma si Coëboy Midnight, Coming Home dhe Fantastic Beasts dhe ku t’i gjeni, duket se po shijon çdo episod nga ky film. Ai dhe bija e tij, Angelina kanë pasur disa polemika mes tyre, të cilat kishin ndikuar në distancimin e lidhjes së tyre. /Orainfo

the authorE B