ShowBiz

Publikohet foto e pasaportës së Loredanës

Loredana ka treguar si duket në fotografinë e pasaportës.

Loredana Zefi është emër shumë i dashur për publikun, që po numëron suksese të njëpasnjëshme në karrierë, shkruan lajmi.net.

Reperja është aktive në rrjete sociale, përmes së cilave vazhdimisht publikon imazhe të reja dhe njofton fansat për çdo gjë rreth saj.

Së fundi, ajo ka postuar një imazh, në të cilën tregoi se si duket në fotografinë e pasaportës së saj.

Për ndryshe, Loredana së fundi është komentuar për ndarjen nga Mozzik. /Lajmi.net/