ShowBiz

Publikohet foto e Rita Orës kur ishte fëmijë

Është publikuar fotografi e rrallë e Rita Orës.

Rita Ora është këngëtarja shqiptare që sot gëzon famë botërore dhe numëron shumë hite.

Së fundi,ishte nëna e Ritës, Vera, ajo e cila është kthyer prapa në kohë duke publikuar një foto të vjetër të të bijave.

Fotoja është shkrepur shumë vite më parë gjatë festave të fundvitit, ku Rita, Elena dhe disa moshatare të tyre pozuan pranë bredhit.

Rita ishte veshur me një bluzë ngjyrë të kaltër, ndërsa fytyrën e kishin ngjyrosur që të gjitha vajzat.

Kujtjomë se Rita Ora së fundi ka paralajmëruar rikthimin me projekt të ri muzikor pas këngës “Ritual”.