ShowBiz

Publikohet fotografi e rrallë nga fëmijëria e Dua Lipës në shëtitje me shoqëri

Dua Lipa publikoi një fotografi të shkrepur vite më parë.

Dua Lipa është kthyer prapa në kohë duke publikuar një fotografi bashkë me shoqëri, shkruan lajmi.net.

Këtë imazh, këngëtarja e kishte shkrepur gjatë një shëtitjeje bashkë me shoqërinë, ndërsa u bë nostalgjike kur hapi arkivat dhe i pa këto imazhe.

Për ndryshe, Dua Lipa më 31 janar pritet ta publikojë projektin e ri me titull “Physical”. /Lajmi.net/

the authorGazetaKNN