ShowBiz

Publikon foto pranë Feros, Arbenita Ismajli duket më e lumtur se kurrë

Reperi, Fero dhe Arbenita Ismajli janë kthyer në një nga çiftet më të komentuara në showbizzin shqiptar.
Dyshja janë të lidhur që një kohë dhe siç shihet po kalojnë momente tejet të lumtura pranë njëri-tjetrit, shkruan lajmi.net.

Është e dashura e Feros, Arbenita që ka hedhur një imazh të tyre në Instagram teksa duket mjaft e lumtur pranë reperit.

Ndryshe, Arbenita shquhet si një nga modelet më seksi shqiptare e cila jeton dhe vepron në Angli ndërkaq Fero po vazhdon të jetë aktiv me projekte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on