Aktuale

Punëtorët e KEDS-it kërcënohen me armë

Dy zyrtarë të kompanisë përgjegjëse për shpërndarjen e energjisë elektrike në Kosovë (KEDS), janë kanosur dje.
Policia njofton se rasti ka ndodhur rreth orës 14 në fshatin Ratkoc të Rahovecit derisa ishin në kryerje të detyrës.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është intervistuar dhe është liruar në procedurë të rregullt.

the authorE B