Aktuale

Rama uron të birin me këtë foto, ndjekësi “thumbon” Kryeministrin me këtë koment

Sot është një ditë speciale për Kryeministrin Rama, pasi i biri ka ditëlindjen. Ai ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për ta uruar atë, duke postuar një foto të dorës së Zahos mbi dorën e Ramës. Të shumta janë urimet e ndjekësve për djalin e Ramës, por ky koment ka dalë në krye pasi përmban një mesazh kuptimplotë për Kryeministrin.

” Edhe 100 Zaho.. Nje femije po ndiqte babane ngra mbrapa, dhe babaj i thote kujdes bir ku vendos kembet, kujdes ti baba se un mbi gjumen tende po ec….”, është ky komenti që uron Zahon, por njëkohësisht përmban një mesazh për Ramën, si për t’i thënë që ai duhet të tregohet i kujdesshëm sepse dikush ecën në gjurmët e tij tashmë.

RAMA-EDI1