Aktuale

Ramush Haradinaj mbërrin në Prishtinë sot në orën 19:00

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, i cili u lirua përfudnimisht sot nga Gjykata e Colmarit, pritet të mbërrijë në Prishtinë, sot në orën 19:00, raporton Zëri.info.

Kështu ka njoftuar deputetja e AAK-së, Time Kadriaj.

“Nė ora 19 sot ne sheshin Zahir Pajaziti e presim Komandantin dhe liderin Ramush Haradinaj. Bashkohemi të gjithë në shesh”, ka thënë ajo, derisa ka urar për lirimin e tij./Zëri