Aktuale

Ramush Haradinaj sot ka patur një vizitor shumë të veçantë në Strasbourg! (Foto)

Ish Kryeministri i Kosovës dhe lideri i AAK sot në Strasbourg ka pritur një vizitor të veçantë.

Në një fotografi që Gazeta Blic ka siguruar shihen së bashku Ramush Haradinaj dhe aktori i njohur shqiptar nga Kosova dhe Rugova, Çun Lajçi.

Lajçi i cili ka një prirje të veçantë edhe për poezinë me siguri që edhe do ta përjetësojë këtë takim në profilin e tij në FB.

Në ndërkohë Gazeta Blic ua sjell foton në fjalë: