Sport

Rashica starton në ‘finalen’ e Werder Bremen

Janë publikuar formacionet zyrtare për super ndeshjen mes Werder Bremen dhe FC Heidenheim 1846.

Werderi përmes play-off, do të kërkojë qëndrimin në Bundesligë, derisa FC Heidenheim 1846 e kërkon inkuadrimin në Ligë.

Nga minuta e parë në ‘finalen’ e parë mes këtyre skuadrave starton edhe sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica, raporton Gazeta Express.

 

the authorGazetaKNN