Aktuale

Reagon Hoxhaj, çka thotë për sulmin fizik ndaj grues së Stavilecit

Zavendëskryetari i PDK’s, Enver Hoxhaj ka reague ndaj sulmit fizik ndaj bashkëshortes së Blerand Stavilecit.

Hoxhaj përmes nji postimi në Facebook, ka shkrue se tendenca e theksueme për me ndjell frigë përmes sulmeve fizike te anëtarët e PDK’s nuk ka me arritë me ndalë angazhimin dhe punën në të mirë të Kosovës dhe qytetarëve të saj.

Postimi i plotë:

Sulmi ndaj bashkëshortes së zëdhënësit të Partisë Demokratike të Kosovës, Blerand Stavileci është i papranueshëm dhe qyqar.

Tendenca e theksuar për të ndjellur frikë përmes sulmeve fizike tek anëtarët e PDK-së nuk do të arrijë ta ndalë angazhimin dhe punën në të mirë të Kosovës dhe qytetarëve të saj.