Sport

Real Madrid – Celta Vigo, formacionet (Foto)

Real Madrid dhe Celta Vigo do të përballen sonte, nga ora 20:15, në kuadër të xhiros së dytë të La Ligës

E përditshmja sportive katallane, Sport, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave

Los Blancos ka ende shumë mungesë edhe për duelin me Celta Vigon. Dy yjet e saj, Cristiano Ronaldo e Karim Benzema nuk do të luajnë kundër Celta Vigos. /Express/

 

the authorSamir Dalipi