ShowBiz

Remzie Osmani ju lë pa fjalë me këtë stil, në imazhin e fundit

Është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të pëlqyera nga publiku shqiptar.E njohur qysh me këngët kur këndonin së bashku ‘Bilbilat e Mushtishtit, ka bërë gjithë publikun për vete.

Remzia është aktive pothuajse gjithmonë me hite të njëpasnjëshme, por e cila së fundmi është duke na shfaqur edhe elegancën e saj.

Në imazhin e fundit ajo shfaqet tejet ekstravagante dhe me shumë stil.

the authorE B