ShowBiz

Remzie Osmani si “zonjë”, ja sa bukur duket (Foto)

Remzie Osmani është këngëtarja e njohur shqiptare e cila pëlqehet shumë për zhanrin që e këndon.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku shfaqet si zonjë teksa ec rrugëve të qytetin me shi.

Remzia mbetet ndër këngëtarët më të dëgjuara të muzikës popullore dhe çdo këngë e saj ngulitet në mendjen e adhuruesëve./Indeksonline/

the authorE B