ShowBiz

Reperi “Baba Majac”, sjellë hitin e kësaj vere “Ta bon bajat” (Video)

Reperi “Baba Majac”, sapo ka lansuar këngën e tij së bashku me vidoklip, kënga titullohet “Ta bon bajat”. Muzikën e të cilës kanë punuar kompozitorët e shquar Kico&Torch, kurse videoklipin e ka bërë produksioni “M production”. Kënga është duke u pritur mirë nga publiku dhe pritet të jetë hit veror.

Baba Majac për fansat e tij premton se shumë shpejt do të ketë edhe projekte te reja.