ShowBiz

Reperi i njohur thotë se Kim Kardashian meriton të bëhet presidente

Offset dëshiron të shoh Presidenten e parë femër në historinë e SHBA-së, por ai nuk flet për Hillary Clinton.
Ne morëm Offset të enjten në ‘Big Apple’ dhe reperi tregon se Kim do të marrë votën e tij bazuar thjesht në punën e saj të pasionuar në reformën e burgut – diçka që ai merr shumë personalisht, shkruan Tmz transmeton lajmi net.

Offset ka qenë në burg në Gjeorgji shumë herë për akuzat për armë dhe posedim të barit – kështu që ai është 100 për qind pas luftës së Kim-it për të liruar të burgosurit, veçanërisht për shkak se po ndihmon njerëzit e zinj.

Kim dhe Kanye 2020?

Ne gjithashtu kërkuam Offset dhe për gruan e tij, Cardi B se kur do t’i shohim ata në publik. Gjërat e mira vijnë më shpejt sa mendoni…/Lajmi.net/