ShowBiz

Rihanna befason me përgjigjen që ia kthen fansës në rrjetet sociale (Foto)

Rihanna i ka befasuar të gjithë me një përgjigje që i ka kthyer një fanses të saj. Biseda që po bën xhiro në rrjetet sociale ka të bëjë me kërkesën për ndihmë që i është bërë Ririt pasi që fansja ishte ndarë dhe nuk ndihej mirë.

“Beso që kjo ndarje është një dhuratë në vetvete! Qaj nëse do, por nuk do qash përgjithmoë. Do dashurosh sërish dhe do të jetë edhe më bukur nga se kalove. Ndërkohë, mundohu të kënaqesh sa më shumë me veten” i ka shkruar Rihanna fanses.

the authorE B