ShowBiz

Rihanna me perfomancë interesante në Grammy (Foto)

Ajo kurrë nuk ka pasur frikë të provojë kufizimet gjatë një shfaqjeje.

Dhe Rihanna u shfaq me një veshje rozë të guximshme gjatë performancës së saj në edicionin e 60-të Grammy-t në natën e së dielës në Madison Square Garden, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja 29-vjeçare u paraqit me valle të frymëzuar nga afrikanët së bashku me DJ Khaled dhe Bryson Tiller. Teksa në Twitter kanë nisur talljet në lidhje me këtë perfomancë./Indeksonline/