ShowBiz

Rihanna si gjithmonë shumë e veçantë (Foto)

Njëra ndër këngëtaret më të famshme në botë është Rihanna.

Ylli nga Barbadosi njihet për zërin, muzikën dhe stilin e saj të veçantë, shkruan arbresh.info.

E se sa e veçantë është Rihanna dëshmohet në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram.

Pantallona farmerke dhe një bluzë të tillë ishte veshja që kishte zgjedhur këngëtarja për të dalur rrugëve të New Yorkut.

Edhe pse shumë e thjeshtë ajo duket mahnitëse.

Ndryshe këngëtarja është përfolur shumë për lidhjen e saj me milionerin nga Arabia Saudite./arbresh.info/

Rihanna out and about in NYC on Friday night.

A post shared by Rihanna Daily (@rihannadaily) on