ShowBiz

Rikthehen bashkë Bella Hadid e The Weeknd, e ëma e modeles i shpërndan fotografitë e tyre

Bella Hadid dhe The Weeknd kanë kaluar kohë së bashku në Tokio të Japonisë javën e kaluar, dy vjet pasi ishin ndarë.

Ndërkaq të dielën, nëna e Bellas, Yolanda Hadid ka shpërndarë fotografi të vajzës së saj 21 vjeçare dhe The Weeknd 28 vjeçar duke kaluar kohë në pronën e saj në Pensilvani, përcjell arbresh.info.

Yolanda 54 vjeçare duket se po mbështet në maksimum rikthimin e lidhjes së vajzës së saj dhe këngëtarit të famshëm, duke shpërndarë fotografi të tyre në Instagram./Arbresh.info