Sport

Rikthehet Liga e Kampionëve, sonte na presin ndeshje interesante

Sonte në mbrëmje do të zhvillohen ndeshjet e rrethit të dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve

Ndeshje kryesore e kësaj mbrëmje do të luhet në Gjermani mes Borussia Dortmundit dhe Real Madridit. ky takim fillon në ora 20:45.

Takim interesant do të luhet edhe mes Monacos e Portos, shkruan Gazeta Express.