ShowBiz

Rina Balaj zbulon arsyen e largimit të mëhershëm nga muzika

Rina Balaj ka vendosur të tregojë se pse pushoi nga muzika për një kohë vitin e kaluar.

Edhe pse për një kohë të shkurtër në skenë, Rina Balaj grumbulloi një numër të madh ndjekësish dhe admirues të muzikës së saj, shkruan lajmi.net.

Por reperja vendosi të ndahej nga muzika pa asnjë paralajmërim, duke lënë fansat e saj me shumë pikëpyetje.

E ftuar në emisionin “Ky emër nuk ka nevojë prezantim”, Rina kishte vendosur të fliste haptazi për largimin e saj.

Rina u shpreh se mori vendim për shkëputje nga skena muzikore për shkaqe shëndetësore, pasi reperja u diagnostikua me diabet.

the authorSamir Dalipi