ShowBiz

Rita merr gjithë vëmendjen me veshjen e saj në rrugët e Londrës

Ajo është e njohur për stilin e saj të veçantë si dhe zërin e saj mahnitës teksa këndon.

Rita Ora së fundmi është parë në Londër teksa shijon këto ditë së bashku me qenin e saj, transmeton Gazeta Express.

Këngëtarja, 26 vjeç, në mënyrë të përsosur u shfaq me një veshje sportive, ndërsa ajo u nis për një shëtitje në Londër .

Këngëtarja kishte veshur edhe një xhaketë elegante, me të cilën dukej shumë bukur teksa ishte me qenin e saj të ëmbël që e mbante fort në krahët e saj.

Asnjëherë pa aksesorët e saj, Rita përfundoi pamjen me një zbukurim me stoli ari.

the authorE B