ShowBiz

Rita Ora dhe Dua Lipa në mesin e yjeve që shprehin ngushëllime për vdekjen e Kobe Bryant

Kobe Bryant vdiq tragjikisht në një aksident me helikopter.

Basketbollisti Kobe Bryant dhe vajza e tij 13-vjeçare Gianna ndërruan jetë tragjikisht në një aksident me helikopter, shkruan lajmi.net.

Vdekja e yllit të LA Lakers i ka prekur të gjithë andaj kanë shprehur ngushëllime edhe publikisht.

Në mesin e tjeve që shprehin ngushëllime për vdekjen e Kobe Bryant dhe e kujtuan atë ishin edhe dy këngëtaret e njohura shqiptare me famë botërore, Rita Ora dhe Dua Lipa.

“Të copëton zemrën”, ka shkruar Rita pranë një fotografie të postuar në të cilën Kobe shihet së bashku me vajzën e tij./Lajmi.net/

the authorGazetaKNN