ShowBiz

Rita Ora e apasionuar pas syzeve Tom Ford (Foto)

Superylli shqiptar, Rita Ora, vazhdimisht sigurohet që të jetë në hap me trendet e fundit të modës.

Rita gjithmonë shfaqet elegante dhe plot stil në paraqitjet e saj.

Bukuroshja së fundmi ka postuar një foto në rrjetin social Instastory me linjën e fundit të syzeve Tom Ford.

Syze vërtet me stil, të cilat mund të gjenden edhe në vendin tonë.

Është rrjeti i dyqaneve “iAs” që është distributori i vetëm i autorizuar për brendin e veçantë, Tom Ford në Kosovë.

the authorE B